TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Yeni başlayanlar için ideal ayakkabı !

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/8ffc8355c60b4396bad4151358c63db6.zip/index.html

360 COMFORT Siyah/Pembe

Fitness egzersizleri için tasarlandı. Rahat ve hafif 360 COMFORT ayakkabıları ! Hafif sünger tabanı sayesinde her hareketi rahatça yapabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8328595
TEKNİK BİLGİLER
Neden fitness ayakkabısı tercih edilmeli?

Birçok sporcu fitness için üretilen ayakkabıları tercih etmiyor. Oysa, fitness çok çeşitli hareketler yapmayı gerektiren bir spordur ve bu hareketleri yaparken bedenin ve ayakların rahat olması gerekir. Öte yandan, Domyos Club'ın koç ve sporcularını gözlemleyen ekibimiz, fitness yaparken ağırlığın daha çok ayağın ön kısmında toplandığını belirtmiştir.

360 Ürünleri

Ekiplerimiz tarafından tasarlanan ultra hafif ayakkabılar sayesinde çok yönlü hareketleriniz ve dönüşleriniz oldukça kolaylaşır.

360 Konsepti

- Ön tabanda bulunan takviye sayesinde dönüşleriniz kolaylaşır. - Kaymayı önleyen kauçuk parçalar bulunur. - Bükülebilen tabanı, ayağın hareketlerine uyum sağlar. - Gövdede bulunan sentetik destekler ayakkabıya daha esnek bir özellik katar ve ayağı daha iyi kavrar. - Tabanı yere yakındır (4 ya da 8 mm). - Ön ve arka taban yakın yüksekliktedir. - Özel olarak seçilmiş hafif malzemeden üretilen ayakkabı, ayakların daha iyi nefes almasını sağlar. - Tabanı zeminde iz bırakmaz.

Nasıl kanıtlarız ?

Uzmanlarımız, bedenin tepkilerini ölçen sensörler sayesinde, hareketleri laboratuvarda analiz eder. Ancak saha testlerinin en güvenilir yöntem olduğuna inandığımız için, ayakkabıları aynı zamanda çeşitli spor salonlarında da test ederiz. Bu testler sonucunda sizlere erişimi kolay ürünler sunarak en iyi şartlar altında spor yapmanızı hedefleriz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ayakkabı, kullanımdaki kalitesinin onaylanması amacıyla kullanıcılarımız tarafından test edilmiştir. Aynı zamanda, Domyos ailesi olarak her ürünün aynı titizlikle işlem görmesini doğru bulduğumuz için, fiyatı fark etmeksizin, her ayakkabıya çeşitli laboratuvar testleri uygularız.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM