100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak ya da çok sıcak tutan içlik, seçim sizin

2WARM KAYAK İÇLİĞİ

Kayak ve snowboard yaparken, tüm sıcaklıklara uygun, ısı yalıtımı sağlayan ve pratik bir içlik arayanlar için tasarlandı. Sıcak ya da çok sıcak tutan içlik, seçim sizin! Bu yumuşak ve çift taraflı giyilebilen içlik sayesinde vücudunuza değecek iki yüzden birini seçerek sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Renk : Kan kırmızı

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371577
TEKNİK BİLGİLER
2WARM tasarımı: İki farklı sıcaklık seviyesi

2Warm içlik giydiğiniz yüzüne göre iki farklı sıcaklık seviyesi sağlar. Pürüzsüz yüzden %30 daha fazla sıcaklık sağlayan çok sıcak tutan yüzü, dolgulardan ve oyuklardan oluşan yenilikçi bir kumaş ile üretilmiştir. Ne kadar sıcak olmak istediğiniz, dışarıdaki sıcaklığa göre yapacağınız seçiminize bağlı.

Kayak yaparken sıkı giyinmelisiniz.

Sıcak ve kuru kalmak için giysilerinizin uygunluğunu doğru seçmeniz önemlidir. Size, 3 katmanlı giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Farklı özellikleri olan 3 kıyafeti üst üste giyin. Kayak içliğinin üzerine giyeceğiniz ikinci katman, sıcaklık sağlamalı ve sıcaklığı korumalıdır, son olarak sizi kötü hava koşullarına karşı koruyacak bir kayak montu giymelisiniz. Tüm bu katmanlar teri dışarı atması için nefes alan yapıda olmalıdır.

Kullanım önerileri

Fiziksel eforun yüksek olduğu durumlarda, çok kalın giyinmek, terin dışarı atılmamasına sebep olacağı için kişinin üşüdüğünü hissetmesine neden olabilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM