TÜM BİSİKLETLERDE OCAK AYI BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
WED'ZE

Sıcak ya da çok sıcak tutan içlik, seçim sizin

2WARM KAYAK İCLİGİ

Kayak veya snowboard yaparken, tüm sıcaklıklara uygun, pratik ve termal bir içlik arayanlar için tasarlandı. Sıcak ya da çok sıcak tutan içlik, seçim sizin! Bu yumuşak ve çift taraflı giyilebilen içlik sayesinde vücudunuza değecek iki yüzden birini seçerek sıcaklığı ayarlayabilirsiniz.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8371603
TEKNİK BİLGİLER
2WARM tasarımı: İki farklı sıcaklık seviyesi

2Warm içlik, giydiğiniz yüzüne göre teninize iki farklı sıcaklık seviyesi sunar. Pürüzsüz yüzden %30 daha fazla sıcaklık sağlayan çok sıcak tutan yüzü, dolgulardan ve oyuklardan oluşan yenilikçi bir kumaş ile üretilmiştir. Dışarıdaki sıcaklığa göre istediğiniz sıcaklık seviyesini seçebilirsiniz.

Kayak yaparken sıkı giyinmelisiniz.

Sıcak ve kuru kalmak için giysilerinizin birbiriyle uyumunu doğru seçmeniz önemlidir. Size, 3 katmanlı giyinme kuralını uygulamanızı öneriyoruz. Giyinme şekli şu şekilde olmalıdır: Farklı özellikleri olan 3 kıyafeti üst üste giyin. İçliğin üzerine 2. bir katman giyerek sıcaklık seviyesini yükseltin ve en üste sizi kötü hava koşullarına karşı koruyacak bir mont giyin. Tüm bu katmanlar, teri dışarı atabilmek için nefes alan yapıda olmalıdır.

Kullanım önerileri

Fiziksel eforun yüksek olduğu durumlarda, çok kalın giyinmek, terin dışarı atılmamasını sebep olacağı için kişinin üşüdüğünü hissetmesine neden olabilir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM