B'TWIN

Kendi kendini onaran Shrader valfli iç lastik

26x1,7/2,2 İÇ LASTİK OTO TAMİR

Patlamaları önler. Lastiğin patlaması halinde yola devam etmenizi sağlar. 26x1.7 - 26x2.2, kendi kendini onarabilen, Scrader valfli iç lastik. İç lastiğin içinde bulunan sıvı küçük patlakları anında onarır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8009080
TEKNİK BİLGİLER
İç lastik seçim kılavuzu Lastik kenarında yazan tüm okunabilir bilgileri not edin. Örneğin 26 x 2.20 ibaresi, 26 " çapında ve 2.20" kesite sahip bir lastiği ifade eder.
Aynı yerde mm bazında boyutları uluslararası bir birim olan ETRTO cinsinden görebilirsiniz. 50-559 ibaresi 50 mm kesit ve 559mm iç çapa sahip bir lastiği ifade eder. (26 X 2,00)
İç lastiği çıkartma B'Twin lastik levyelerinin yardımıyla iç lastiği çıkartabilirsiniz (ref 8047839).
İç lastiği takmadan önce tüm kontrolleri tamamlayınız. Lastiğin durumunu gözden geçirin ve gerekiyorsa tekrar yerine yerleştirin.Lastik içerisinde yabancı madde olmadığından emin olun.
Jant tabanının durumunu kontrol edin. Jant tabanı hafifçe bükülmüş bile olsa, bu patlamalara yol açabilir. İç lastiğe zarar verebilecek herhangi bir cisim olup olmadığını kontrol edin.
İç lastik montajı Başlamadan önce videodan yararlanabilirsiniz.
Sıkışmasını önlemek için hafif bir şekilde şişiriniz. Valfi valf deliğine oturtunuz. Jantınızda yazan valf modeline uygun ürünler kullanınız.
İç lastiği lastik içerisine tam olarak oturtun.
Montaj sırasında iç lastiğin delinmemesine özen gösterin, sıkmayın.
Lastik montajı Valfin ters tarafından başlayınız.
Sıkışmasını önlemek için montajı valfin üzerinde bitirin.
Lastiğinizi hiçbir zaman tornavida veya başka bir aletle çıkarmaya çalışmayınız. Aksi taktirde iç lastik zarar görebilir.
Lastik şişirme Lastiği üretici tarafından lastiğin yan kısmında belirtilmiş, PSI veya bar cinsinden önerilen değerlere göre şişirin (1 bar = 14,51 PSI).
Şişirme esnasında, lastiğin doğru pozisyonda olduğunu düzenli olarak kontrol ediniz.
Profesyonel tavsiyesi Sıkışmalara bağlı delinme riskine karşı her kullanımdan önce, lastik basıncını kontrol etmenizi öneriyoruz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
İç lastiklerimiz profesyonel ekiplerimiz tarafından test edilirler : U-19 PRO Racing Team, MTB Racing Team.
Ürün testi İdeal bir sürüş kalitesi sağlamak için, iç lastikleri 8 saat baskı altında tutarak %100 kalite testinden geçiriyoruz.
Garanti 2 Yıl
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM