HUTCHINSON

Yer tutuşu sağlayan çok işlevli lastik!

Lastik Grubu - 26'' x 2.15'' Toro Dağ Bisiklet Dış Lastiği HUTCHINSON
  • Lastik Grubu - 26'' x 2.15'' Toro Dağ Bisiklet Dış Lastiği HUTCHINSON
  • Lastik Grubu - 26'' x 2.15'' Toro Dağ Bisiklet Dış Lastiği HUTCHINSON
  • Lastik Grubu - 26'' x 2.15'' Toro Dağ Bisiklet Dış Lastiği HUTCHINSON
Lastik Grubu

TORO 26X2.15 SERT DAMAK TELLİ DAĞ BİSİKLETİ LASTİĞİ HUTCHINSON

HUTCHINSON
Hobi amaçlı ve düzenli olarak kuru, çamurlu ve taşlı zeminde dağ bisikletine binenler için tasarlandı. Ağırlık: 625 g. Farklı yol yapılarında yer tutuş sağlayan, iyi bir kalite/fiyat oranına sahip lastik.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8095116
TEKNİK BİLGİLER
Bisiklet lastiğimin eskidiğini nasıl anlarım? Lastiğinizi ne zaman değiştirmek gerektiğini anlamak ve yıpranmışlığını kontrol etmek için lastiğin yerle temas noktalarına bakın. Yerle doğrudan temas eden bu noktalar, lastiğin performansını doğrudan etkiler.
Lastiğinizin düzleşmesi lastiğin eskidiği anlamına gelir, bu durumda lastiği değiştirmelisiniz. Lastiğin düzleşmesi aynı zamanda yer tutuş kaybına da neden olur.
Bisiklet lastiği nasıl değiştirilir? Lastiği değiştirmek için öncelikle iç lastiğin havasını iyice indirmelisiniz. Daha sonra levyelerin yardımıyla iç lastiği, kanırtarak dış lastik ve jantın arasından çıkartmalısınız.
Bisiklet lastiği nasıl takılır? Bisiklet lastiğini takmak için öncelikle iki telden birini janta geçirin. Tellerden birini taktıktan sonra, janta geçirmeden iç lastiği %30 oranında şişirin.
Daha sonra ikinci teli janta geçirin, ve lastiğinizi şişirin.
Bisiklet lastiği nasıl şişirilir? Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli davranın. Önerilen basınç oranı lastiğinizin üzerinde PSI veya bar cinsinden belirtilmiştir: (1 bar = 14.51 PSI). Örneğin; Basınç: Min 2.5 bar / 35 PSI - Maks 4.5 bar / 65 PSI.
Bu veriler lastiğin çeşidine ve genişliğine göre değişir.
Profesyonel tavsiyesi Lastiğinizi, bisiklet süreceğiniz zemine ve hava durumuna göre şişirmelisiniz.
Yağmurlu havalarda bisiklet sürerken, lastik basıncını azaltmak yer tutuş oranını arttırır. Kuru havalarda bisiklete binerken ise lastik basıncını yükseltebilirsiniz.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Müşterilerimizi maksimum kalitede ürünler sunmak için sattığımız lastikler sertifikalı laboratuvarlar tarafından test edilmektedir. Bu testler, yer tutuş, darbe emicilik, aşınmaya karşı dayanıklılk vb. kriterleri kapsar.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER