100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
SIRE VITTORIA

Uygun fiyata dayanıklılık ve performans!

26'' x 2.0'' Saguarro Dağ Bisikleti Dış Lastiği

Hobi amaçlı ve düzenli olarak kuru, çamurlu ve taşlı zeminde dağ bisikletine binenler için tasarlandı. Ağırlık:720 gr. Delinmelere karşı dayanıklı, tüm zeminlerde kullanıma uygun iç lastik Vittoria, en iyi kalite fiyat!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8247578
TEKNİK BİLGİLER
Bisiklet lastiğimin eskidiğini nasıl anlarım?

Lastiğinizi ne zaman değiştirmek gerektiğini anlamak ve yıpranmışlığını kontrol etmek için lastiğin yerle temas noktalarına bakın. Yerle doğrudan temas eden bu noktalar, lastiğin performansını doğrudan etkiler.
Lastiğinizin düzleşmesi lastiğin eskidiği anlamına gelir, bu durumda lastiği değiştirmelisiniz. Lastiğin düzleşmesi aynı zamanda yer tutuş kaybına da neden olur.

Bisiklet lastiği nasıl değiştirilir?

Lastiği değiştirmek için öncelikle iç lastiğin havasını iyice indirmelisiniz. Daha sonra lastiğinizi yerinden çıkarabilirsiniz.

Bisiklet lastiği nasıl takılır?

Bisiklet lastiğini takmak için öncelikle iki telden birini janta geçirin. Tellerden birini taktıktan sonra, janta geçirmeden iç lastiği %30 oranında şişirin.
Daha sonra ikinci teli janta geçirin,
ve lastiğinizi şişirin.

Bisiklet lastiği nasıl şişirilir?

Bisiklet lastiğinizi şişirirken dikkatli davranın. Önerilen basınç oranı lastiğinizin üzerinde PSI veya bar cinsinden belirtilmiştir: (1 bar = 14.51 PSI). Örneğin; Basınç= Min 2.5 bar / 35 PSI - Max 4.5 bar / 65 PSI.
Bu veriler lastiğin çeşidine ve genişliğine göre değişir.

Uzman tavsiyesi

Lastiğinizi, bisiklet süreceğiniz zemine ve hava durumuna göre şişirmelisiniz.
Yağmurlu havalarda bisiklet sürerken, lastik basıncını azaltmak yer tutuş oranını arttırır. Kuru havalarda bisiklete binerken ise lastik basıncını yükseltebilirsiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Müşterilerimizi maksimum kalitede ürünler sunmak için sattığımız lastikler sertifikalı laboratuvarlar tarafından test edilmektedir. Bu testler, yer tutuş, darbe emicilik, aşınmaya karşı dayanıklılk vb. kriterleri kapsar.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM