FOUGANZA

Derilerinizin güzelliğini koruyun.

Binicilik Malzeme Bakımı - 250gr. Gliserinli Kalıp Sabun FOUGANZA
  • Binicilik Malzeme Bakımı - 250gr. Gliserinli Kalıp Sabun FOUGANZA
Binicilik Malzeme Bakımı

GLİSERİNLİ KALIP SABUN - 250 gr. FOUGANZA

FOUGANZA
Her kullanımdan sonra oturma yerinin dersini temizlemek ve derilerinizin yumuşaklığını korumasını sağlamak için tasarlandı. Derilerinizin güzelliğini korumanız için vazgeçilmez! Hem deriyi temiz tutar hem de korur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Benzer ürünleri keşfedin
Referans numarası : 8101408
TEKNİK BİLGİLER
Ek bilgi: Bileşenleri sayesinde, deri üzerindeki kirleri önce yumuşatır daha sonra hafifletir. Düzenli olarak kullanıldığında kirlerden tamamen kurtulmanızı sağlar. Gliserin sayesinde deriye zarar vermez.
Derinize neden bakım uygulamalısınız? Atın sağlığı ve binicinin güvenliği açısından derilerin düzenli olarak bakımının yapılması oldukça önemlidir. Düzenli olarak bakımı yapılan bir eyer daha uzun bir süre en iyi binicilik koşullarını sağlayarak kullanılabilir. Deri bakımı düzenli bir şekilde yapıldığı müddetçe etkilidir: günlük, haftalık,aylık olarak kullanım sıklığına ve hava koşullarına göre değişebilir.
Derilerinizi eski haline getirmenizi sağlayacak öneriler: Deri temizliği derinin bakımı açısından çok önemlidir. Deriyi gliserinli suyla temizleyin. AŞAMA 1, deriyi gliserin katkılı sabunlu su ve bir sünger ile temizleyin. Kurumaya bırakın. AŞAMA 2, yağı bir bez ile deriye uygulayın ve derinin altına geçmesini sağlayın. İçine işlemesi için bekletin. yumuşak deriye uygulanmaz; AŞAMA 3: bütün deri türleri için: Yağı ince bir katman olarak bir bez yardımı ile uygulayın, kurumaya bırakın ve parlatın.
Kullanım Önlemleri: Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.
Bakım önerileri Nemli bir sünger yardımıyla köpürtmeden uygulanır.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
ÜSTLENDİKLERİMİZ
BENZER ÜRÜNLER