100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

Amortisörlü maşaya sahip, 24", 18 vites MTB.

24" ROCKRIDER 500 ÇOCUK DAĞ BİSİKLETİ

8 yaş ve üstü (135 - 155cm) çocuklar için tasarlandı. Dağ bisikleti aktiviteleri için donatılmış 24" bisiklet. Çevirmeli vites kolu, 18 vites ve amortisörlü maşa sayesinde her engel kolayca aşılabilir!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8309974
TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Rockrider dağ bisikleti kadrosu. Hi-Ten çelik kadro sağlamlığı ve MTB geometrisi sayesinde çocuklar her zemini rahatlıkla aşabilir.

Vites sistemi

18 vitesli. Çocuklar için çok yumuşak vites kolu. Zincir atmasını önleyen kapak - çevirmeli vites kolu : Kolay ve güvenli bir sistem (çocuğunuz vites değiştirmek için gidonu bırakmaz). Zincir atmayı önleyen sistemi mevcuttur.

Fren

Çelik V-Brake frenle; güçlü, hassas ve güvenlidir. Hafif alüminyum kollar.

Gidon/Gidon boğazı

Amortisörlü maşa bozuk zeminlerdeki titreşimleri emer, daha rahat ve güvenli sürüş sağlar. Her türlü zeminde güvenli sürüş sağlayan Ahead-set gidon boğazı.

Tekerlekler/lastikler

Ön tekerlek kolayca takıp çıkarılabilir böylece daha kolay taşınır. Her türlü zeminde iyi yol tutuş sağlayan dağ bisikleti lastikleri.

Aksesuar / ekipman

Halka açık alanlarda kullanılabilir: Pilli ön ve arka aydınlatma, zil ve reflektör. Zinciri darbelere karşı koruyan zincir attırıcı koruyucusu. Aynakol koruyucusu kaza anında zincirin kullanıcıya zarar vermesini engeller.

Ağırlık

14,75 kg.

AMORTİSÖR

Amortisörlü maşa bozuk zeminlerdeki titreşimleri emer, daha rahat ve güvenli sürüş sağlar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu garanti: Kadro, gidon boğazı ve gidon.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM