B'TWIN

6 vitesli vites attırıcı ve telli çamurluk.

20" HOPTOWN 320 KATLANIR BİSİKLET

Hobi amaçlı bisiklet sürenler için, toplaması kolay ve donanımlı katlanabilir bisiklet. 6 vitesli aktarıcı ve telli çamurluk sayesinde, HOPTOWN 320 hem eğime hem farklı hava koşullarına uyum sağlar. Katlama sistemiyle %70 da az yer kaplar.

Renk : AÇIK GRİ

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8352598
TEKNİK BİLGİLER
Kadro Hi-Ten çelik kadro. Özel lateral katlama sistemi, kompaktlığı arttırır : Evde, işte, arabada, her yerde! Katlandığı zaman hacmi %70 oranında azalır. Kadrodaki kilit sistemiyle kolayca katlanır ve saklanır.
Maşa Hi-Ten çelik çok daha sağlam maşa.
Vites sistemi SUNRACE 6 vitesli aktarıcıya sahip TILT 120 çoğu eğimli yüzeye uygundur. Çevirmeli vites kolu sayesinde vites değiştirmek çok basit! 165 mm. krank kolu. 52 dişli aynakol, serbest tekerlekler ve SHIMANO TZ20 14/28 6 vites. Randıman : 2,96 m / 5,90 m.
Fren Etkili ve güçlü frenleme sunan çelik V-Brake fren sistemi.
Gidon/Gidon boğazı Yarı kaldırılmış çelik gidon, 60 mm aparat ile vücudunuzun daha rahat edeceği bir pozisyona getirilmiştir.
Gidon genişliği : 560 mm.
Katlanabilir alüminyum gidon boğazı, ayarlanabilir değildir; böylece daha sağlamdır. Sele - Gidon mesafesi : 540 mm. Göbek - sele mesafesi : min. 400 mm - maks. 700 mm.
Sele / Sele borusu Dikişsiz, köpük sele konforu; çelik 31.6 mm sele borusu.
Tekerlekler 20", tek katman jant.
Çelik göbek.
Lastikler Gumwall şehir lastikleri 20x1,75. Bu lastikleri en iyi yol tutuş ve randıman oranına ulaşmak için geliştirdik.
Aynakol Kapalı hacmi iyice küçültmek için katlanabilir pedallar. Pedal ve gidon boğazı katlandıktan sonra, bisikletinizin boyutu iyice küçülecektir. (26 cm genişlik) Krank kolu : 165 mm.Çift zincir koruyucusu
Aksesuar / ekipman Çamurluk, arkada ve önde pilli aydınlatma. B'TWIN TILT portbagaj ile uyumludur. Bisikletin burnu, VIOO CLIP aydınlatmaya ve TILT aydınlatmaya uyumludur. Satış Sonrası Servis hizmetine başvurabilirsiniz.
Görülebilirlik Bu ürün VIOO CLIP klipsli led aydınlatmaya uyumlu tasarlandı. Sürekli veya kesikli, kırmızı veya beyaz; kullanıcının seçimine göre, VIOO CLIP aydınlatmalar 120 metreye kadar ışık verebilirler. Sürekli mod 4.5 saat, çakarlı mod 9 saat ışık verebilir. USB kablo ile şarj edilebilir.
Ağırlık/kullanıcı boyu Ağırlık: 14.35 kg

Önerilen kullanıcı boyu aralığı : 1,45m - 1,78m
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Menteşe hariç kadro ve sert maşa ömür boyu garantili.
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM