QUECHUA

Eşsiz stili ile "2 Seconds Easy" çadırı.

Pratik Kamp Çadırları Doğa Yürüyüşü - 2 SECONDS EASY 2 FLOWERS - 2 Kişilik Kolay Kurulan Çadır QUECHUA - Doğa Yürüyüşü
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/828aaa3a099d46e48fcfa60e658870bb.zip/index.html
Pratik Kamp Çadırları

2 seconds Easy 2 Kamp Çadırı - 2 kişilik, çiçekli QUECHUA

QUECHUA
Kurulumu kolay ve hızlı, 2 kişilik çadır arayan kampçılar için tasarlanan çadır. 10. yıl kutlamaları için 2 Seconds modellerimizin bazıları kullanıcılarımız tarafından tasarlanmıştır. Hızlı kurulumunun yanı sıra, katlamayı kolaylaştıran bir sistemi bulunmaktadır.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

199.99TL -  %

199.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 30/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8331958
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Kapasite Uyku tulumu genişliği: 1 kişi/60 cm. Geliştirilmiş uzunluk.
Takma / çıkarma kolaylığı Çabuk kurulum. Kolay katlanma sistemi.
Kullanımı kolaydır Dış Tente: Yoğunlaşmayı engeller.Korumalı kapı. Otomatik kapanma.
Su geçirmezlik Saatte 200 mm su ile duş altında test edilmiştir.
Sağlamlık Rüzgara Karşı Dayanıklılık: Rüzgarlı dönen bir platform üzerinde denenmiştir.
ÖZELLİKLERİ
Kılıf
66 cm çapında düz disk.
Kapasite
2
Oda
1
Kurulum
Anında (Tek kurulum).
Kapasite
Standart
DAYANIKLILIK
Tente: 2000mm. Zemin: 5000 mm.
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve Ağırlık: Katlı Boyutlar. 120 cm genişliğinde 210 cm uzunluğunda oda. Kullanılabilir maks. yükseklik :98 cm.Ağırlık: 3,1 kg
Kılıf: 66 cm çapında disk.
Kurulum/toplama Çabuk kurulum (Tek Kurulum). Kendi kendini taşıyan çadır (kurmak istediğiniz yere yerleştirin, rüzgar olmayan havalarda kazıkları çakmanıza gerek yoktur, hemen kullanabilirsiniz!). "Easy" sistemi sayesinde kolayca toplanır.
Giriş/Çıkış: Ön kapıdan, kolayca girip çıkılır. D şeklinde, tek fermuarlı büyük kapısı sayesinde çadıra girip çıkarken, uyuyan arkadaşınızı rahatsız etmezsiniz. Kapının üstünde koruyucu gölgelik bulunur.
Saklama: Odanın içinde eşyalarınızı koymak için 2 cep bulunur.
Su geçirmezlik Tüm Quechua çadırlar laboratuvar testlerinden geçmektedirler: ÇADIR TÜM PARÇALARI İLE 4 saat boyunca 200 lt/s/m² (Saatte 200 mm) suyun altında bekletilerek test edilir. (2000 mm PU kaplamalı polyester dış tente, 120 gr/m² polietilen zemin, ısı ile yapıştırılmış su geçirmez birleşme yerleri). Dış tentenin altında bulunan, nefes alan polyester oda, çadırın içindeki su damlalarının yoğunlaşmasını önler.
Havalandırma 1 yüksek havalandırma, 2 tente arasında bulunan boşluk, ve çadırın her tarafında bulunan döşeme ile çadırdaki havanın tazelenmesi sağlanarak yoğunlaşma azaltılır. Kapı üzerindeki gölgelik sayesinde, yağmur yağarken dahi kapınızı açık tutabilirsiniz.
Rüzgara karşı dayanıklılık : Tüm çadırlarımız, dayanıklılığı ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde dönen bir platform üzerinde test edilmektedir. Yere iyi bir şekilde monte edilmiş çadır, 50 km/s hızında esen rüzgara karşı sağlam kalır.
UV koruma Dış tentenin yüzeyi UV ışınlarına karşı 30 faktör korumalıdır. Dikkat: Önemli miktarda UV ışını, açık kapıdan içeri sızabilir. Bu sebeple, cildinizi koruyunuz.
Direkler, Kazıklar. Direkler: Kırılmalara karşı dayanıklı fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.
Garanti Tüm çadırlarımız, fatura ya da fiş üzerinde belirtilen tarihten itibaren 2 sene garantilidir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
Bakım önerileri 1) Temizlik: Gereken durumlarda çadırı sabunlu su ile silerek ve durulayarak temizleyebilirsiniz. Çadırın çok iyi kuruması gerekmektedir. 2) Reçine Lekeleri (zor lekeler): Çadır iyice kuruduktan sonra, kumaşın daha gergin olması ve lekelerin daha iyi çıkması için iç tarafından bir parça buz ile ovun. 3) Saklama: Kullandıktan ya da temizledikten sonra koku ve nem yapmaması için kaldırmadan önce çadırın iyi kuruduğundan emin olun.
Saklama önerisi Saklama – Kullandıktan ya da temizledikten sonra koku ve nem yapmaması için kaldırmadan önce çadırın iyi kuruduğundan emin olun.
Uyarılar Maks. 120 cm genişliğinde 2 kişilik mat ile uyumludur.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Quechua çadırlarının su geçirmezliği 4 saat boyunca 200 litre suya (saatte 200 mm) tabi tutularak onaylanmıştır. Su kolonu testi (=mm schmerbers), sadece çadır kumaşının su geçirmezliğini test eder. Testimiz; dikişlerin, fermuarların vb. su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık:Tüm çadırlarımız, dayanıklılığı ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir platform üzerinde test edilmektedir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER