QUECHUA Fins de serie

Çabuk kurulur. Kolay toplama.

Pratik Kamp Çadırları Doğa Yürüyüşü - 2 SECONDS EASY 1 YEŞİL - 1 Kişilik Kolay Kurulan Çadır QUECHUA - Doğa Yürüyüşü
Pratik Kamp Çadırları

2 SECONDS EASY 1 ÇADIR - 1 KİŞİLİK QUECHUA

QUECHUA
Kurması ve toplaması kolay ve hızlı, tek kişilik çadır arayan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yeni 2 seconds çadır, çok kolay kurulup kaldırılmasının yanında, özel sistemi sayesinde hemen katlanabilir.Yaşam alanı genişletilerek iyileştirilmiştir. Kapının üzerinde gölgelik bulunmaktadır.

Renk : YEŞİL

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

159.99TL -25  %

119.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: 05/01/2017 -

** *Geçerli olan tarih aralığı: 03/01/2017 -

* au stoklar tükenene kadar !
** 03/01/2017 au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 26/01/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.0 TL .
Referans numarası : 8302226
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Takma / çıkarma kolaylığı Kendi kendine ayakta duran yapı. 2 saniyede kurulum. Toplama sistemi: "Easy"
Kapasite Uyku tulumu genişliği: Kişi başına 85 cm. Artırılmış, kullanışlı uzunluk.
Isı azaltma Dış tente, çadırın arkasında havalandırma bölgesi.
Karanlık N
Sağlamlık 6 şiddetinde rüzgara (50 km/sa) dayanıklı: Rüzgarlı döner platform testi onaylı
Su geçirmezlik Su akış hızı 200 mm/sa olan duşta (tropik yağmur) ve sahada test edildi.
Bakım kolaylığı 2 yıl garanti.
ÖZELLİKLERİ
KILIF
61 cm çapında disk.
Kapasite
1
Oda
1
Montaj
Anında
Kapasite
Standart
DAYANIKLILIK
Tavan 2000mm Taban 5000mm
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve ağırlık; katlı boyutlar 80 cm genişliğinde 210 cm uzunluğunda oda. Kullanılabilir maksimum yükseklik :94 cm.Ağırlık: 2,7 kg
Kılıf: 61 cm çapında disk.
Kurulum / toplanma Hızlı kurulum. Kendi kendine ayakta duran çadır (Kurulumunu yaptıktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur = doğrudan kullanım!). "Easy" sistemi sayesinde kolayca katlanır.
Giriş / çıkış Kullanışlı ve kolay ön giriş: "D" şeklinde, tek fermuarlı büyük kapı. Çadırdan çıkmak için arkadaşlarınızın üzerinden atlamak zorunda kalmazsınız.
Depolama alanı Odanın içinde eşyalarınızı koymak için 2 cep bulunur.
Su geçirmezlik Tüm Quechua çadırlar laboratuvar ortamında ÇADIRIN TAMAMI 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir. (2000 mm kalınlığında poliüretan kaplama polyester dış tente, 120 gr/m² polietilen zemin, ısıl işlemle bantlanan su geçirmez dikişler). Dış tentenin altında yer alan odanın nefes alan polyester malzemesi sayesinde dış tentenin iç yüzeyinde biriken su damlalarının rutubet oluşturması önlenir.
Havalandırma Arkadaki yüksek havalandırma bölgesi ve odanın her iki tarafında yer alan dış tente ile zemin arasındaki boşluklar havalandırmayı sağlar ve rutubeti engeller.
Rüzgara karşı dayanıklılık Tüm çadırlarımızı, rüzgara karşı dayanıklılıklarını ölçmek amacıyla rüzgar tünelinde döner platform üzerinde test ediyoruz. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 50 km/sa hızla esen (6 şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.
Direkler, kazıklar Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.
Güneşe karşı koruma Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Cildinizi koruyun.
Garanti Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz. 2 yıl garanti.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER PU kaplama polyester dış çadır, polyesterden nefes alan oda, polietilen zemin brandası, içi dolu fiberglas taşıma direkleri.
Bakım önerileri Temizlik: Gerektiğinde çadırı sabunlu suyla silerek ve sonrasında durulayarak temizleyebilirsiniz. Çadırın çok iyi kuruması gerekmektedir. REÇİNE LEKELERİ (zor leke): Çadır iyice kuruduktan sonra, kumaşın daha sıkı olması ve daha kolay temizlenmesi için altına buz koyarak hafifçe kazıyınız. SAKLAMA: kullandıktan ya da temizledikten sonra koku ve nem yapmaması için kaldırmadan önce çadırın iyi kuruduğundan emin olunuz.
Saklama önerisi SAKLAMA – kullandıktan ya da temizledikten sonra koku ve nem yapmaması için kaldırmadan önce çadırın iyi kuruduğundan emin olunuz.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bütün Quechua çadırlarının su geçirmezliği 200litre/s/m² su altında 4 saat duş testine tabi tutulur.Su kolon testi (=mm schmerbers), çadırın su geçirmezliğini ölçmek için yeterli değildir, sadece kumaşı test eder.Testimiz; dikişlerin, fermuarların vb. su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık:Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
119.99TL
119.99TL
2
60.00TL
119.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
119.99TL
119.99TL
2
60.00TL
119.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
119.99TL
119.99TL
2
60.00TL
119.99TL