100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Çabuk kurulur. Kolay toplama.

2 SECONDS EASY 1 YEŞİL - 1 Kişilik Kolay Kurulan Çadır

Kurması ve toplaması kolay ve hızlı, tek kişilik çadır arayan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Yeni 2 seconds çadır, çok kolay kurulup kaldırılmasının yanında, özel sistemi sayesinde hemen katlanabilir.Yaşam alanı genişletilerek iyileştirilmiştir. Kapının üzerinde gölgelik bulunmaktadır.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8302226
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve ağırlık; katlı boyutlar

80 cm genişliğinde 210 cm uzunluğunda oda. Kullanılabilir maksimum yükseklik :94 cm.Ağırlık: 2,7 kg
Kılıf: 61 cm çapında disk.

Kurulum / toplanma

Hızlı kurulum. Kendi kendine ayakta duran çadır (Kurulumunu yaptıktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur = doğrudan kullanım!). "Easy" sistemi sayesinde kolayca katlanır.

Giriş / çıkış

Kullanışlı ve kolay ön giriş: "D" şeklinde, tek fermuarlı büyük kapı. Çadırdan çıkmak için arkadaşlarınızın üzerinden atlamak zorunda kalmazsınız.

Depolama alanı

Odanın içinde eşyalarınızı koymak için 2 cep bulunur.

Su geçirmezlik

Tüm Quechua çadırlar laboratuvar ortamında ÇADIRIN TAMAMI 200 litre/sa/m² su altında 4 saat boyunca tutularak test edilir. (2000 mm kalınlığında poliüretan kaplama polyester dış tente, 120 gr/m² polietilen zemin, ısıl işlemle bantlanan su geçirmez dikişler). Dış tentenin altında yer alan odanın nefes alan polyester malzemesi sayesinde dış tentenin iç yüzeyinde biriken su damlalarının rutubet oluşturması önlenir.

Havalandırma

Arkadaki yüksek havalandırma bölgesi ve odanın her iki tarafında yer alan dış tente ile zemin arasındaki boşluklar havalandırmayı sağlar ve rutubeti engeller.

Rüzgara karşı dayanıklılık

Tüm çadırlarımızı, rüzgara karşı dayanıklılıklarını ölçmek amacıyla rüzgar tünelinde döner platform üzerinde test ediyoruz. Etrafındaki direkler doğru şekilde açılarak düzgün monte edilen bir çadır 50 km/sa hızla esen (6 şiddetinde) rüzgara karşı yerinde kalır.

Direkler, kazıklar

Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.

Güneşe karşı koruma

Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı SPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları, yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Cildinizi koruyun.

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (Sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir). Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda çadırınızı en yakın Decathlon mağazasına getirebilirsiniz. 2 yıl garanti.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bütün Quechua çadırlarının su geçirmezliği 200litre/s/m² su altında 4 saat duş testine tabi tutulur.Su kolon testi (=mm schmerbers), çadırın su geçirmezliğini ölçmek için yeterli değildir, sadece kumaşı test eder.Testimiz; dikişlerin, fermuarların vb. su geçirmezliğini garanti eder. Rüzgara karşı dayanıklılık:Tüm çadırlarımız, her yüzünün dayanıklılığını ölçmek amacıyla, rüzgar tünelinde döner bir levha üzerinde test edilmektedir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM