100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
QUECHUA

Anında kurulum, tamamen kapatılabilir.

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/876b0e8d426944b4a0691a453af153fa.zip/index.html

2 SECONDS 0 XL ÇADIR

Güneşten, rüzgardan ve hafif yağmurdan korunmak isteyen YÜRÜYÜŞÇÜLER için tasarlanmıştır. Anında kurulum, tamamen kapatılabilir.Kmuşa kullanımında daha az su kirletilmiş ve tüketilmiştir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8242946
Ürün detaylarını keşfedin
Ürün detaylarını keşfedin
Ürün detaylarını keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Boyutlar ve ağırlık, katlı boyutlar

Yandan 150 cm.
Maks. uzunluk: 110 cm. Taşıma çantası: 56 cm çapında yuvarlak formlu. Ağırlık: 1,5 kg.

Alan

2 yetişkin ya da birden fazla çocuk kapasiteli (2m² alan).

Güneşe karşı koruma

Dış tentenin kumaşı UV ışınlarına karşı UPF 30 faktörlü koruma sağlar. Dikkat: UV ışınları; yalnızca açık bırakılan bir kapı nedeniyle bile içeri sızabilir: Cildinizi koruyun.

Kurulum / toplanma

Anında kurulum. Kendi kendine ayakta duran gölgelik (Kurulumunu yaptıktan sonra istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Rüzgarın esmediği günlerde kazıkları çakmaya gerek yoktur = doğrudan kullanım!). İhtiyaç halinde kullanım için 3 adet kazığı ile birlikte gelir. 15 saniyede toplanma (işin "püf noktasını öğrendiğinizde)

Su geçirmezlik

Hafif yağmurdan korur (poliüretan kaplama polyester tente kumaşı, 120g/m² polietilen zemin) - Dikişleri su geçirmez özellikte değildir: Mükemmel bir su geçirmezlik performansı sağlamaz.

Rüzgara karşı koruma

Püf noktası: Rüzgara karşı maksimum dayanıklılık için gölgeliği zemine sabitlemeye yarayan kazıkları kullanabilir ya da taşıma çantasını yarıya kadar çakıl veya kumla doldurup rüzgar alan tarafın iç kısmına yerleştirebilirsiniz.

Direkler, kazıklar

Direkler: Kırılmaya karşı dayanıklı içi dolu fiberglas. Kazıklar: Bükülmeye karşı dayanıklı 5 mm çapında galvanize çelik kazıklar.

Giriş / çıkış

Kısmi olarak kapatıldığında eşyalarınızı rüzgar, toz ve kumdan korumanızı sağlayan kapısı bulunur. Kapı tamamen kapatıldığında neredeyse çadır ya da kıyafet değişimi için soyunma kabini görevi görebilir.

Garanti

Tüm çadırlarımız normal kullanım koşulları kapsamında 2 yıl garantilidir (sadakat kartınızı ya da fişinizi göstermeniz gerekmektedir).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM