100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Vücudu şekillendirip ince gösteren kesim.

Referans numarası : 8300924

1P SPORT BASIC MAYO

Hobi olarak su sporları yapanlar için tasarlanmıştır. Geniş askılı düz dekolteli tek parça mayo. H şeklinde sırt kesimi ile sportif görünüm. Göğüs bölgesini destekleyen kesim. Vücudu ince gösteren beden ve kalça kesimi. Klasik kesimli mayo.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Vücut yapısına uygunluk

Tribord 500 SPORT sade, rahat ve sportif görünümlü bir mayo arayanlar için idealdir. H sırt kesimi, su sporları yapanlar için idealdir. Dikişlerle desteklenen düz yaka kesimi, özellikle küçük ve orta büyüklükte göğüsler için avantajlıdır. Kavrayan ve şekillendiren özel beden ve kalça yapısı vücudu gözle görülür şekilde inceltir. Geniş askılar. Standart kalça oyukluğu. Giyip çıkarma kolaylığı

Tek parça plaj mayosu

Artık, tek parça mayo plajlarda bikinin yerini alıyor. Kıvrımlarını, hamilelik belirtilerini veya fazlalıklarını saklamak isteyenler veya sade bir şıklık arayanlar için, Tribord su sporlarına uygun bir mayo koleksiyonu tasarladı.
Yepyeni! Daria, Coli ve Doli mayo modelleri bu yeni koleksiyonun yıldızları. Bu modelleri rahatlığınıza öncelik vererek tasarladık.

Kuru ve ıslak haldeki beden

Bikini ve mayo kumaşları suya girdiğinde kendini bırakabileceğinden modellerimizi kuruyken vücudunuza oturacak şekilde tasarlıyoruz. Böylece, sudayken rahat hareket edebiliyorsunuz. Bu nedenle, kendinize uygun bedeni seçmenizi öneriyoruz. Mayoyu kabinde denediğinizde üzerinize tam oturmalıdır: Vücudunuzu kavradığını hissetmelisiniz. Mayolarımızın tasarımında kullanılan bazı bileşenlerde bulunan elastan içeriği, suda yumuşayıp esnemektedir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ürün, kalite kontrol amaçlı birçok laboratuvar testine ve Hendaye'deki tesislerimizde kullanım testlerine tabi tutulmuştur: Bu testler, genel olarak kumaşın esnekliği ve dayanıklılığı ile renklerin sürtünmeye, yıkamaya, deniz suyuna, klorlu suya ve ışığa maruz kalmaya karşı dayanıklılığı ile ilgilidir. Ayrıca, tekrarlanan yıkamalar sonrası ürünün genel yapısını koruduğu da gözlemlenmiştir.
Garanti 2 Yıl
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM