100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

16", tam donanımlı ve korsan desenli bisiklet.

16" Pirabike Çocuk Bisikleti - Siyah / Mavi

4-6 yaş (105-120 cm) arası çocuklar için tasarlandı. 16" siyah, korsan desenli bisiklet. Aydınlatmalar, çamurluk, çocuğunuzun ellerine uyumlu Stop Easy frenler ve güvenliği arttıran entegre zincir koruması.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8279429
TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Özel B'TWIN çelik kadro. Alçaltılmış dizaynıyla kolay binilmesini sağlar. Çocuğunuz oyun oynarken bisikletten kolayca inebilir.

Vites sistemi

Freewheel : Çok daha güvenli, inişlerde bile çocuğunuz pedal çevirmek zorunda kalmaz.

Sürüş pozisyonu

B'TWIN gidon ve elcikler. Rahat köpük sele. Çocukların boyuna uyarlanmış direksiyon ve çocukların ellerine uyarlanmış küçük elcikler. Ayarlanabilir boyu sayesinde çocuğunuz büyüdükçe bisikleti de büyür.

Tekerlekler/lastikler

Şişirilebilir iç lastikler ve dişli dış lastikler. Engelleri (kaldırımlar v.b) mükemmel şekilde aşan ve mükemmel yer tutuş sağlayan lastikler. Alüminyum tekerlekler.

Fren

BTWIN STOP EASY Frenler Arkada kampanalı önde Cantilever fren.Küçük ellere uygun fren kolları. Bu sistem sayesinde normal fren kollarına göre %30 daha az enerji harcanır. Kampana fren seçmemizin nedeni güvenli ve sağlam olmasıdır. Bu nedenle kolay kolay yanlış ayarlanmaz. Ön kısımdaki Cantilever fren kaliperleri, blokaj riskini azaltır.

Zincir koruyucusu

Desenli entegre B'TWIN plastik aynakol koruyucusu. Pedal kolu, zincir, freewheel gibi vites sisteminin tüm mekanik unsurlarını kapsayan bu bileşeni çocukların güvenliği için (parmak, bağcık sıkışması, kıyafetlerin kirlenmesi...) özel olarak geliştirdik.

Aksesuar / ekipman

Parmak sıkıştırmayan yan ayak, çamurluk ve zil. Yan ayağa parmakların sıkışmasını önleyen koruma sistemi eklenmiştir. Çamura ve kire karşı koruma sağlayan çamurluk. Yardımcı ekipmanlar (yan tekerler, eğitim barı vb.) takılabilir (ayrı satılır).

Ağırlık

9,3 kg.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu (kadro, gidon gidon boğazı). www.decathlon.com.trYedek parça garantisi: 2 yıl.
Ek bilgiler
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM