100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

16" Polis tasarımlı, uygun fiyatlı çocuk bisikleti

16" Cop Trooper Çocuk Bisikleti

4-6 yaş (105-120 cm) arası çocuklar için tasarlandı. 16" Polis tasarımlı, uygun fiyatlı çocuk bisikleti, STOP EASY frenler ve güvenlik için zincir koruması.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8221070
Ürünü deneyerek keşfedin
TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Özel B'TWIN kadro. Alçaltılmış dizaynıyla kolay binilmesini sağlar. Çocuğunuz oyun oynarken bisikletten kolayca inebilir.

Sürüş pozisyonu

B'TWIN gidon ve elcikler. Rahat köpük sele. Çocukların boyuna uyarlanmış direksiyon ve çocukların ellerine uyarlanmış küçük elcikler. Ayarlanabilir boyu sayesinde çocuğunuz büyüdükçe bisikleti de büyür.

Vites sistemi

Freewheel : Çok daha güvenli, inişlerde bile çocuğunuz pedal çevirmek zorunda kalmaz.

Tekerlekler/lastikler

Şişirilebilir iç lastikler ve dişli dış lastikler. Engelleri (kaldırımlar v.b) mükemmel şekilde aşan ve mükemmel yer tutuş sağlayan lastikler.

Fren

BTWIN STOP EASY Frenler Arkada kampanalı önde Cantilever fren.Küçük ellere uygun fren kolları. Bu sistem sayesinde normal fren kollarına göre %30 daha az enerji harcanır. Bu nedenle kolay kolay yanlış ayarlanmaz. Ön kısımdaki Cantilever fren kaliperleri, blokaj riskini azaltır.

Zincir koruyucusu

Desenli entegre B'TWIN plastik aynakol koruyucusu. Pedal kolu, zincir, Freewheel gibi vites sisteminin tüm mekanik unsurlarını kapsayan bu bileşeni çocukların güvenliği için (parmak, bağcık sıkışması, kıyafetlerin kirlenmesi...) özel olarak geliştirdik.

Aksesuar / ekipman

Yolda kullanım için gerekli ekipmanlara sahip (aydınlatma, korna...). Yardımcı ekipmanlar (16" yan tekerler, eğitim barı vb.) takılabilir (ayrı satılır).

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu (kadro, gidon gidon boğazı). www.decathlon.com.trYedek parça garantisi: 2 yıl.
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM