100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNE ÜCRETSİZ KARGO!
B'TWIN

Yan tekerlekli, basit ve sağlam 14" bisiklet.

Referans numarası : 8321732

14" GIRA 2 ÇOCUK BİSİKLETİ

3-5 yaş (90 - 105 cm) arasındaki çocuklar için tasarlandı. 14", zilli ve aletsiz sökülebilen yan tekerlekli bisiklet. Çocukların elleriyle uyumlu küçük fren tutacakları

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Kadro

Özel B'TWIN kadro. V şeklinde kadro 3-5 yaş arası çocuklara uygundur, düşük merkezli kadro ile çocuklar daha kolay bisiklete binip inebilir.

Vites sistemi

Serbest tekerler. Yani : İnişlerde bile çocuğunuz pedal çevirmek zorunda kalmaz.

Sürüş pozisyonu

B'Twin'e özel gidon ve elcik. Sünger rahat sele. Çocukların boyuna uyarlanmış gidon ve çocukların ellerine uyarlanmış küçük elcikler. Ayarlanabilir boyu sayesinde çocuğunuz büyüdükçe bisikleti de büyür. Kolay ayarlanabilir sele boyu.

Tekerlekler/lastikler

Şişirilebilir iç lastikler ve dişli dış lastikler. Engelleri (kaldırımlar v.b) mükemmel şekilde aşan ve düz zeminlerde mükemmel yer tutuş sağlayan lastikler.

Fren sistemi

STOP EASY inovatif fren sistemi,çocukların ellerine uygun tasarlandı. Normal fren kollarına göre %30 daha az enerji harcanmasını sağlar.

Zincir koruyucusu

Desenli entegre B'TWIN plastik zincir koruyucusu. Pedal kolu, zincir, serbest düzenek gibi vites sisteminin tüm mekanik unsurlarını kapsayan bu bileşeni çocukların güvenliği için (parmak, bağcık sıkışması, kıyafetlerin kirlenmesi...) özel olarak geliştirdik.

Aksesuar / ekipman

Elle takılabilen zil ve yan tekerler : kolayca taşınabilir ve yeni öğrenenler için ideal. Arka kısmına iki tekerlekli bisikle için yardımcı eğitim barı takılabilir (ayrı satılır).

Yasal uyarılar

Dikkat! 3 - 5 yaş çocuklar için uygundur. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değil : Ayrılabilir küçük parçalar içermektedir. Yetişkin gözetiminde, kask ve diğer koruma ekipmanlarıyla kullanılması önerilir. Halka açık alanlarda kullanıma uygun değildir.

Ağırlık :

8,5 kg.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu garanti: Bu bisiklet için kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa. www.decathlon.com.tr
Ek bilgiler
Ek bilgiler
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM