B'TWIN

Yan tekerlekli, basit ve sağlam 14" bisiklet.

14" Birdfly Çocuk Bisikleti

3-5 yaş (90 - 105 cm) arasındaki çocuklar için tasarlandı. 14 inç, klaksonlu (bisiklet zili) ve sabitleyicisi bulunan bisiklet. Çocukların elleriyle uyumlu küçük fren tutacakları

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8275670
TEKNİK BİLGİLER
Yasal uyarılar Dikkat! 3 - 5 yaş çocuklar için uygundur. 3 yaşından küçük çocuklar için uygun değil : Ayrılabilir küçük parçalar içermektedir. Yetişkin gözetiminde, kask ve diğer koruma ekipmanlarıyla kullanılması önerilir. Halka açık alanlarda kullanıma uygun değildir.
Ağırlık 8,5 kg.
Kadro Özel B'TWIN kadro. V şeklinde kadro 3-5 yaş arası çocuklara uygundur, düşük merkezli kadro ile çocuklar daha kolay bisiklete binip inebilir.
Vites sistemi Serbest tekerler. Yani : İnişlerde bile çocuğunuz pedal çevirmek zorunda kalmaz.
Sürüş pozisyonu B'TWIN gidon ve elcikler. Rahat köpük sele. Çocukların boyuna uyarlanmış gidon ve çocukların ellerine uyarlanmış küçük elcikler. Ayarlanabilir boyu sayesinde çocuğunuz büyüdükçe bisikleti de büyür. Kolay ayarlanabilir sele boyu.
Tekerlekler/lastikler Şişirilebilir iç lastikler ve dişli dış lastikler. Engelleri (kaldırımlar v.b) mükemmel şekilde aşan ve düz zeminlerde mükemmel yer tutuş sağlayan lastikler.
Fren sistemi STOP EASY inovatif fren sistemi,çocukların ellerine uygun tasarlandı. Normal fren kollarına göre %30 daha az enerji harcanmasını sağlar.
Zincir koruyucusu Desenli entegre B'TWIN plastik zincir koruyucusu. Pedal kolu, zincir, serbest düzenek gibi vites sisteminin tüm mekanik unsurlarını kapsayan bu bileşeni çocukların güvenliği için (parmak, bağcık sıkışması, kıyafetlerin kirlenmesi...) özel olarak geliştirdik.
Aksesuar / Ekipman Elle takılabilen zil ve yan tekerler : kolayca taşınabilir ve yeni öğrenenler için ideal. Arka kısmına iki tekerlekli bisikle için yardımcı eğitim barı takılabilir (ayrı satılır).
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti Ömür boyu garanti: Bu bisiklet için kadro, gidon boğazı, gidon ve maşa. www.decathlon.com.tr
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM