INESIS

Dayanıklı ve az yer kaplayan golf şemsiyesi!

120 GOLF SEMSİYESİ

Hafif yağan yağmur altında golf oynayanlar için tasarlandı. . Dayanıklı ve az yer kaplayan golf şemsiyesi!

Renk : SİYAH

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8280282
TEKNİK BİLGİLER
Inesis konsepti Ürünlerimizin tamamı, "Liberate your Swing" amacına sahiptir. Markamızın asıl amacı golf oynarken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak ürün gamını tasarlamaktır. Ekiplerimiz tarafından tasarlanan ve golf oyuncuları tarafından sahada test edilen ürün gamımızı, müşterilerimizin görüşleri doğrultusunda geliştiriyoruz. Müşterilerin ve marka danışmanlarının bu görüşleri sayesinde oyun sırasında size daha fazla rahatlık sunmak adına ürünlerimizi geliştiriyoruz.
Fark yaratan detaylar: Günlük hayatınızda da kullanabileceğiniz bu şemsiye hakkındaki bazı detaylar: EVA bileşenli sapı, maksimum rahatlık ve kavrama kolaylığı sağlar. Şemsiyeyi asmanız için asma ipi bulunur. Düğmesine tek basımla otomatik olarak açılan bu şemsiye size hızlı bir koruma sunar.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürünlerimizin değerlendirilmesi ve onaylanması konusunda golf oyuncularımızın görüşlerine güveniyoruz. Ürünlerimiz hakkında iletilen görüş ve değerlendirmeleri dikkate alıyoruz. Olumsuz değerlendirmeler karşısında gerekli düzeltmeleri yapıyoruz. Inesis golf şemsiyesi hakkındaki değerlendirmeleri aşağıda görebilir ve görüşlerinizi ileterek ürünlerimizin geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Ürün testi Bu şemsiye, yıpranmaya karşı dayanıklılık, su geçirmezlik ve renk atma gibi testlere tabi tutulmuştur. Tüm bu testler, üretim sürecindeki kalite beklentilerimizi karşılandığını doğrulamaktadır. Bu testlere rağmen şemsiyenizden yeterince memnun değilseniz bize görüşlerinizi bildirerek ürünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz!
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM