TRIBORD

Ayarlanabilir kapüşon ve fermuarlı cepler!

Erkek Yelken Montları Su Sporları - 100 YELKENLİ YAĞMURLUĞU TRIBORD - SPORLAR
//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/1be8477921d64485b8c670f7dc40e8cd.zip/index.html
Erkek Yelken Montları

100 YELKENLİ YAĞMURLUĞU - ERKEK - GRİ/MAVİ TRIBORD

TRIBORD
Soğuk, sakin veya orta şiddetli havalarda (yağmur, dalgalı deniz, güçlü rüzgar) hobi amaçlı olarak seyir yapanlar için tasarlandı Sıcak tutan bu yağmurluk, su geçirmez ve esnek kumaşı sayesinde sizi yağmurdan, soğuktan ve rüzgardan korurken tüm yelkenli seyirlerinize uyum sağlar.

Renk : Inci grisi

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

114.99TL -  %

114.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 27/03/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 5.0 TL .
Referans numarası : 8367657
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik >4000 mm 100l/sa/m² yağış altında 4 saat test edildi %100 su sızdırmaz dikişler
Isı yalıtımı Yağmurluk, cepleri ve kapüşonu ısı yalıtımı sağlamak için elyaf astarlıdır!
Rüzgar geçirmez Yüksek yakası ve kumaş kaplaması ile rüzgarın üşütücü etkisinden korur.
Kullanımı kolaydır 2 adet eli ısıtan fermuarlı cep. 1 adet iç cep. Ayarlanabilir kapüşon.
Su tutmaz Suyun kumaş üzerinde kaymasını sağlayan özel bir işlem yapılmıştır.
Sağlamlık Isı yalıtımı sağlayan kumaş, su geçirmez, dayanıklı bileşenler.
Çevre dostu Puan A - Karşılaştırma: Sıcak tutan su geçirmez erkek montu - teknik detaylar
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Novadry bileşeni sayesinde güçlü bir sağanak yağmurda dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe, 4 saat boyunca 100 L / Sa /m2 sağanak yağmura denk suyun altında kalan ürünün su geçirmediği onaylanmıştır. Ürün 4000 mm su basıncına kadar su geçirmezliği garanti eder.
Kapüşon: Otomatik kilitlenen, iki kuşgözüyle ayarlanabilir elastik kordonu bulunan bu kapüşon sizi kötü hava koşullarına karşı korur. Elastik ip ile ayarlanabilen kapüşon mükemmel bir görüş açısı sunar.
Kişisel eşyaların ve belgelerin korunması: Fermuar ile kapatılabilen iç cebi güvenliğin yanı sıra belgelerinizi ve aksesuarlarınızı sudan korumayı sağlar.
El ısıtıcı cepler: İki adet fermuarlı geniş cebi, ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerektiğinde kişisel eşyalarınızı güvenle taşımanızı sağlar.
Bileklerin ayarlanması: Cırt cırtlı bant kullanılarak üretilen manşet uçları bilek boyunuza göre ayarlanabilir, bileğinizden içeri su ve hava girişini engeller.
Yağmurluğun kapatma sistemi: Plastik enjekteli fermuarı (ceplerde de aynı şekildedir) özel yapıdaki dişleri sayesinde paslanmayı önler. Oluklu fermuar şeridi sayesinde ideal su geçirmezliği sunar.
Yağmurluğun astarı: Yağmurluk, Clo değeri 2,03 derece olan ısı yalıtımlı elyaf dolgu ile kaplıdır.
Duş testi denilen su geçirmezlik testi nedir? Ürünlerin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tâbi tutulmasıdır. Bütün ürünlerimiz 100 L / S / m² - 450 L / S / m² arası değişen su altında 4 saat boyunca test edildikten sonra su geçirmezliği onaylanır.
Ürünün su tutmazlığı: Sıcak tutan yağmurluk su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, suyun kumaş tarafından emilmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Aynı zamanda bileşen suyu emmez ve yağmurluk daima hafif ve sıcak kalır. Bu özelliğin korunabilmesi için ürünün kullanım süresi boyunca bu işlem tekrarlanmalıdır. Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.
Rüzgar kesen bir ürünün avantajı nedir? Spor yaparken veya dinlenirken vücudun üşümesini engellemek için rüzgârdan korunmak oldukça önemlidir. Rüzgara ve soğuğa bağlı olarak hissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modeline göre: 30 km / sa hızla esen rüzgarlı havada 5°C olan sıcaklık 0°C olarak hissedilir. Saatte 40 km / sa ile esen rüzgarın 0°C'lik bir havada hissedilen sıcaklığı -7°C olacaktır. Sıcak tutan yağmurluk rüzgarın üşütücü etkilerini keser.
Clo değeri nedir? Clo, sıcak tutan yağmurluğunuzun ısı yalıtımını ölçmeye yarar. Yapılan testlerde, teknik ürününüzün bileşenleri vücut ısısına ve dış ısılara yakın derecelerde test edilmiştir. Clo değeri, sıcak tutan yağmurluğun vücut ısısını giysinin içerisinde tutabilme kapasitesi olarak ifade edilebilir. Clo değeri ne kadar yükselirse, ürünün teknik bileşeninin vücut sıcaklığını içeride tutma kapasitesi o kadar artar.
Ürünlerin çevresel etkilerini karşılaştırma puanı Ürünün çevresel etkileri, kullanım ömrünün tamamı üzerinden ve farklı göstergeler yardımıyla hesaplanmıştır.
En iyi çevresel performansa sahip ürünleri kolayca tanımanıza yardımcı olmak için aynı türde ürünler (tişört, pantolon, sırt çantası vb.) kendi içlerinde karşılaştırılarak genel bir puanlama sistemi (ABCDE) oluşturulmuştur. Decathlon, bu çevresel etiketleme yaklaşımının gönüllü bir katılımcısıdır. Açıklayıcı video: https://youtu.be/8t63KkRwn_8
sustainability.decathlon.com
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana astar
100.0% Poliamit
Dış kumaş
100.0% Poliamit
Dolgu malzemesi
100.0% Polyester
İkinci astar
100.0% Polyester
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Saklama önerisi Kaplamasına zarar verebileceğinden ürününüzü kuru bir yerde, radyatör tipi herhangi bir ısı kaynağına yakın olmayacak şekilde muhafaza edin.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Test, meteorolojik olayları yansıtan bir simülatörde, sağanak yağış koşulları altında gerçekleştirilmiştir. Bu simülatörde, 100 L / Sa / m2 yağışa tabi tutulan sıcak tutan yağmurluğun, 4 saat sonra bile kullanıcıyı kuru tutacağı kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER