TÜM BİSİKLETLERDE YIL BOYUNCA ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Sıcak tutar, su tutmaz ve rahattır.

100 YELKENLİ POLARI

Kıyı seyri yaparken soğuktan ve deniz suyundan korunmak isteyen kullanıcılar için tasarlandı. Sıcak tutan ve nefes alan bileşeni, uygulanan su tutmazlık işlemi ve esnekliği ile bu polar, bir poların en iyi özelliklerini en uygun fiyatla sizlere sunuyor.

Renk : Koyu fuşya

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8344175
TEKNİK BİLGİLER
Bileşenin su tutmazlığı nedir?

Polar 100, su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, suyun kumaş tarafından emilmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Böylece bileşen suyu emmez ve hafifliğini korur. Bu özelliğin korunabilmesi için ürünün kullanım ömrü boyunca bu işlem tekrarlanmalıdır. Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.

Ürünün nefes alabilirliği ve RET özelliği nedir?

100 poların nefes alabilirliği vücut tarafından üretilen teri dışarı atma kapasitesidir. Bu kapasite Termik Buharlaşma Sistemi (RET) (ISO 11092 standardı) ile ölçülür. RET bir direnç göstergesidir, ne kadar düşük olursa ürününüz o kadar nefes alıyor demektir. 6 ve 9 arası RET: çok fazla nefes alır, 10 - 13 arası: çok nefes alır, 14 - 17 arası: nefes alır, 18 - 20 arası: az nefes alır, 20 üzeri: nefes almaz demektir. Polar 100'ün RET derecesi = 8.7

Clo değeri nedir?

Clo, 100 poların ısıya dayanıklılığını ölçmeye yarayan bir derecelendirmedir. Yapılan testlerde, teknik ürününüzün bileşenleri vücut ısısına ve dış ısılara yakın derecelerde test edilmiştir. Clo değeri, 100 polar ürününüzün vücut ısısını giysinin içerisinde tutabilme kapasitesi olarak ifade edilebilir. Clo değeri ne kadar yükselirse, ürünün teknik bileşeninin vücut sıcaklığını içeride tutma kapasitesi o kadar artar.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM