100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
TRIBORD

Her hareketinize uyum sağlayan ceket yapısı!

//www.decathlon.com.tr/common/3Dpictures/a/508f175ea9e7435887db254ecaf6c449.zip/index.html
Soğuk Hava Su Geçirmez Yelken Kıyafetleri - Erkek

100 SICAK TUTAN YELKENLİ CEKETİ - ERKEK - LACİVERT / AÇIK MAVİ TRIBORD

TRIBORD
Orta şiddetteki havalarda (yağmur, rüzgar ve sakin deniz) hobi amaçlı veya düzenli olarak seyir yapanlar için tasarlandı. Su geçirmez, hafif, nefes alan ve sıcak tutan bu yelkenli ceketi hareketlerinizi kolaylaştıracak. Fermuarlı cepleri ve kapüşonu sayesinde bu ceket tekne köprüsü ve güverte için idealdir!
Beden
Kullanıcı değerlendirmesi
Decathlon
134.99TL - %

134.99TL*
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

*Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
134.99TL  %
Eski Fiyat0.00TLYeni Fiyat134.99TL**
Dont écoparticipation: / Tarihinden İtibaren

* *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.
Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Referans numarası : 8367658
AVANTAJLARI
Su geçirmezlik >5000 mm 100L/Sa/m2 yağış altında 4 saat test edildi %100 su sızdırmaz dikişler
Isı yalıtımı Daha fazla hafiflik ve sıcaklık için elyaf astar. Ayarlanabilir kapüşon.
Rüzgar geçirmez Polar yüksek yakası ve kumaş kaplaması ile rüzgarın üşütücü etkisinden korur.
Nefes alabilirlik Bileşenin hidrofil kaplaması terin dışarı atılmasını sağlar (RET= 12)
Cep 2 adet fermuarlı, eli ısıtan cep. 1 adet fermuarlı iç cep.
Su tutmaz Suyun kumaşın üzerinde kaymasını sağlayan özel bir işlem yapılmıştır.
Sağlamlık Isı yalıtımı sağlayan kumaş, su geçirmez, dayanıklı bileşenler.
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik:

Su geçirmez özel bileşeni sayesinde güçlü bir sağanak yağmurda dahi kuru kalacağınızın garantisini verir. Yağmur simülatöründe yapılan test sırasında, 4 saat boyunca 100 L /Sa / m2 yağış koşullarına tabi tutulan ürünün su geçirmezliği onaylanmıştır. 5000 mm'ye kadar su geçirmemeyi garantileyen membran kaplaması bulunur

Kişisel eşyaların ve belgelerin korunması:

İç kısımda bulunan fermuarlı cebi sayesinde belgelerinizin ve aksesuarlarınızın kuru kalmasını ve güvenle saklamanızı sağlar.

Kapüşon:

Kapüşonu yakada kolayca toplanabilir. Elastik sıkıştırma ipi ve otomatik kilitlenen iki kopçası ile başınızı saracak şekilde ayarlayabileceğiniz ve sizi kötü hava şartlarından koruyan kapüşon.

Bileklerin ayarlanması:

Cırt cırtlı ve elastik bantlı bilekleri bulunmaktadır. Ceketin kesimi bileklerin elin hemen üstünde durmasını ve bilek çevresine göre ayarlanarak içeriye hava ve su girmemesini sağlar.

El ısıtıcı cepler:

İki el ısıtıcı, mikropolar kaplamalı fermuarlı geniş cebi ile ellerinizi sıcak tutmanızı, rüzgardan ve yağmurdan korumanızı ve gerekirse eşyalarınızı koymanızı sağlar. Astarı sayesinde elleriniz her zaman kuru ve sıcak kalır.

Ceketin önünün kapanması:

Plastik enjeksiyon (cep fermuarlarında olduğu gibi) ana fermuar, dişlerinin özel yapısı sayesinde tuz kaynaklı oksitlenmeye dayanıklıdır. En iyi su geçirmezlik için kenarların ve fermuar şeridinin ayarlanması gerekmektedir.

Ceketin astarı:

Bu ceket, tamamen elyaf astarlı olması sayesinde daha hafiftir ve daha fazla hareket özgürlüğü sunar. Astar 1,92 clo değerine kadar ısı yalıtımı sağlar.

Ürünün nefes alması ve RET özelliği nedir?

Ceketinizin nefes alabilirliği vücut tarafından üretilen teri dışarı atma kapasitesidir. Bu kapasite Termik Buharlaşma Sistemi (RET) (ISO 11092 standardı) ile ölçülür. RET ölçüsü ne kadar düşükse ürününüz o kadar nefes alıyor demektir. 6 ve 9 arası RET: çok fazla nefes alır, 10 - 13 arası: çok nefes alır, 14-17 arası :nefes alır, 14-17 arası : nefes alır, 18-20 arası : az nefes alır, 20'den fazlası: nefes almaz demektir.

Su geçirmezlik testi ya da duş testi nedir?

Sıcak tutan ceketinizin, farklı hava koşullarında, belirli bir miktar su altında gerçekleştirilen testlere tabi tutulmasıdır. Ürünlerimizin tümü, ürünün kullanımına uygun şekilde 4 saat boyunca 100 L / Sa / m² - 450 L / Sa / m² arası değişen su altında test edilerek onaylanır.

Ürünün su tutmazlığı:

Sıcak tutan ceket su tutmazlık özelliğini dış yüzeyine uygulanan bir işlem ile kazanır. Bu işlem, suyun kumaş tarafından emilmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Böylece kumaş su geçirmez, nefes alır, hafif kalır ve sıcak tutar. Bu özelliğin korunabilmesi için ürünün ömrü boyunca bu işlem tekrarlanmalıdır. Mağazalarımızda bu işlem için gereken ürünleri bulabilirsiniz.

Rüzgar kesen bir ürünün artısı nedir?

Spor yaparken de dinlenirken de vücudun üşümesini engellemek için rüzgârdan korunmak oldukça önemlidir. Rüzgara ve soğuğa bağlı olarak hissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modeline göre: 30km/sa hızla esen rüzgarlı, 5°C sıcaklığında bir havada sıcaklık 0°C hissedilir. saatte 40km/sa ile esen 0°C rüzgarın hissedilen sıcaklığı -7°C olacaktır. Sıcak tutan ceket rüzgarın üşütücü etkilerini keser.

CLO değeri nedir?

Clo, sıcak tutan ceketinizin ısı yalıtımını ölçmeye yarar. Yapılan testlerde, teknik ürününüzün bileşenleri vücut ısısına ve dış ısılara yakın derecelerde test edilmiştir. Clo değeri, sıcak tutan ceketin vücut ısısını giysinin içerisinde tutabilme kapasitesi olarak ifade edilebilir. Clo değeri ne kadar yükselirse, ürünün teknik bileşeninin vücut sıcaklığını içerde tutma kapasitesi o kadar artar.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Dış kumaş
100.00% Poliamit
Dolgu malzemesi
100.00% Polyester
Ana astar
100.00% Polyester
İkinci astar
100.00% Poliamit
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın. Yumuşatıcı kullanmayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi Kuru bir yerde saklayın ve nefes alan kaplamasına zarar verebileceğinden ürününüzü radyatör gibi herhangi bir sıcaklık kaynağının üzerine koymayın.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Test, meteorolojik olayları yansıtan bir simülatörde, sağanak yağış koşulları altında gerçekleştirilmiştir. Bu simülatörde, 100 L / Sa / m2 yağışa tabi tutulan sıcak tutan ceketin, 4 saat sonra bile kullanıcıyı kuru tutacağı kanıtlanmıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI