100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
INESIS

100 PATA GOLF SOPASI 34 İNÇ

Her seviyedeki golf oyuncuları için tasarlandı. Hizalamayı kolaylaştıran ve tolerans özelliğine sahip 100 pata en iyi dostunuz olacak!

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8359969
TEKNİK BİLGİLER
Tasarım hikayesi

Pata, mutlaka sahip olmanız gereken bir golf sopasıdır: Golf oyuncularının çoğu, parkurda pata ile 36'dan fazla vuruş yaparken driver (başlama vuruşu için kullanılan sopa) ile yalnızca 14 kez vuruş yapar! Dolayısıyla, 100 patayı geliştirirken golf oynamaya yeni başlayan sporculara, ilk parkurlarında ve ilk vuruşları sırasında gereken tolerans özelliğini sunmaya odaklandık. Patanın şeklini hizalama hatalarını giderecek şekilde tasarladık.

Teknik özellikler

Sopa uzunluğu: 34 inç
Loft (yüzey eğim açısı): 4°
Sap boyu: Standart yetişkin

Inesis tasarım konsepti

Pata ürün gamımızı kullanıcı ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlıyoruz (hizalama kolaylığı, tolerans, hassasiyet vb.). Golf oynamaya tutkuyla bağlı oyunculardan oluşan INESIS ekibi, sizlerin görüşleri sayesinde, her ürünü bu oyundan daha çok keyif alabilmeniz için geliştirir.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürünlerimizin değerlendirilmesi ve onaylanması konusunda golf oyuncularımızın görüşlerine güveniyoruz. Ürünlerimiz hakkında iletilen görüş ve değerlendirmeleri dikkate alıyoruz. Olumsuz değerlendirmeler karşısında gerekli düzeltmeleri yapıyoruz. Müşterilerimizin bu pata hakkındaki değerlendirmelerini aşağıda görebilir ve görüşlerinizi ileterek ürünlerimizin geliştirilmesine katkıda bulunabilirsiniz.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM