Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
Arama yapmadan önce bir kelimeyi giriniz
INESIS

100 Golf Topu yeni başlayanlar için idealdir.

Referans numarası : 8338870

100 GOLF TOPLARI X12

Antrenman ve hobi amaçlı golf oynayan sporcuların kullanımı için tasarlandı. Rahatça oynayın! 100 Golf Topu yeni başlayanlar için idealdir.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

TEKNİK BİLGİLER
Fark yaratan detaylar

Yapı: 2 parça
Dış kaplama: Surlyn
Çekirdek: Kauçuk
Çukur sayısı: 440
Basınç: 85

Inesis konsepti

Ürünlerimizi, kullanıcı ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlıyoruz. Golf oynamaya tutkuyla bağlı oyunculardan oluşan INESIS ekibi, sizlerin görüşleri sayesinde, her ürünü bu oyundan daha çok keyif alabilmeniz için geliştirir.

BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
İç Oda
100.00% Kauçuk
Dış kumaş
100.00% Diğer Lifler
Bakım önerileri Topunuzu olabildiğince sık, mümkünse her vuruş öncesinde temizleyin (hem kısa hem uzun vuruşlarda). Topunuzu sık sık kontrol edin ve gerekli bakımları yapın. Böylece, daha dengeli ve hassas vuruşlar yapabilirsiniz.
Saklama önerisi Kullanım ömrünü uzatmak için, topların uygun sıcaklık ve nem koşullarına sahip bir yerde, ısı kaynaklarından uzakta saklanması gerekir.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Golf aksesuarlarımızın değerlendirilmesi ve onaylanması konusunda golf oyuncularımızın görüşlerine güveniyoruz. Ürünlerimiz hakkında iletilen görüş ve değerlendirmeleri dikkate alıyoruz. Olumsuz değerlendirmeler karşısında gerekli düzeltmeleri yapıyoruz. 100 golf topu hakkında yapılan değerlendirmeleri aşağıda görebilir ve görüşlerinizi ileterek ürünlerimizin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.
Ürün testi Bu top, tekrarlayan vuruşlara dayanma kapasitesini ölçmek amacıyla dayanıklılık testlerine tabi tutulmuştur. Bu testler bağımsız bir laboratuvar tarafından gerçekleştirilmiştir ve üretim sürecinde kalite beklentilerimizin karşılandığını doğrulamaktadır. Bu testlere rağmen topunuz konusunda yeterince memnun değilseniz bize görüşünüzü bildirerek ürünü geliştirmemize yardımcı olabilirsiniz!
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM