TRIBORD 10550

Cepleri ve destekli bölgeleri sayesinde işlevsel.

Erkek Tekne Montları ve Ceketleri Su Sporları -  OFFSHOROA SALOPET  TRIBORD - SPORLAR
Erkek Tekne Montları ve Ceketleri

OFFSHOROA SU GEÇİRMEZ VE NEFES ALAN SALOPET - ERKEK - KOYU GRİ TRIBORD

TRIBORD
Değişken hava koşullarında kamaralı yelkenli ile seyir yapanlar için tasarlandı. Sizi korumak için tasarlanmış bu salopet su geçirmez ve nefes alır. Cepleri fermuarlı ve polar astarlıdır.

Bedeninizi seçiniz

Beden seçin

Decathlon

199.99TL -  %

199.99TL*

Dont écoparticipation: /

Ürünün mağaza stoklarını kontrol edebilirsiniz.

*Geçerli olan tarih aralığı: -

** *Geçerli olan tarih aralığı: -

* au stoklar tükenene kadar !
** au stoklar tükenene kadar !

tükenene kadar

*İndirimli ürün

tükenene kadar

*İndirimli ürün

Favori Ürünlerime Ekle
Favori ürünlerinize ekli ürün
Muhtemel adrese teslim günü : 20/01/2017
Sepete Eklediğiniz Ürünlerin Toplam Kargo Ücreti : 4.5 TL .
Referans numarası : 8319499
MÜŞTERİLERİN FOTOĞRAFLARI
ÜRÜN AVANTAJLARI
Su geçirmezlik >10.000 mm. 300 l/sa/m2 yağışta 4 saat test edilip onaylandı. %100 su geçirmez.
Nefes alabilirlik Novadry kaplaması RET 12 seviyesinde bileşen nefes alabilirliği sağlar.
Görülebilirlik Az ışıkta görülmeyi sağlayan yansıtıcı sırt şeritleri ve Tribord logoları.
Yıpranmaya karşı dayanıklılık Kalça, diz ve topuklarda yıpranmaya dayanıklı destekler.
Isı yalıtımı Ayarlanabilir bilekler, maksimum göğüs koruması sağlayan yüksek kesim.
Kullanımı kolaydır Polar astarlı iki el cebi ve uyluk üzerinde kargo cebi.
Su tutmaz Suyun kumaşın üzerinden kaymasını sağlayan özel işleme tekniği.
Sağlamlık Su geçirmez dayanıklı kumaş ve dikişler. Destek punterizleri. 2 yıl garanti.
ÖZELLİKLERİ
Sezonu:
Yaz
Seyir tipi:
Değişken hava koşulları
Sıklık:
Düzenli
TEKNİK BİLGİLER
Su geçirmezlik: Beaufort 2L bileşeni ve özel Novadry teknolojisi sağanak yağmur altında bile kuru kalmanızı sağlar. Bu özelliklerinin yanı sıra kesimi ve üretim kalitesi sayesinde, yağmur simülatöründe yapılan test sırasında 4 saat boyunca 300 l/sa/m² yağış koşullarına tabi tutulan Offshoroa salopetinizin su geçirmezliği onaylanmıştır. Bileşenin su geçirmezliği, 10.000 mm üzerinde su basıncına dayanıklıdır. Tüm dikişleri %100 su geçirmezdir.
Duş testi olarak adlandırılan su geçirmezlik testi nedir? Ürün, farklı iklim koşulları taklit edilerek oluşturulan su sütunu altında test edilir. Tüm ürünlerimizin su geçirmezliği, kullanım şekline göre 100 l/sa/m² ile 450 l/sa//m² arası değişen yağış koşulları altında 4 saat boyunca test edilerek onaylanır. Dünya yağış rekoru, 1942 yılından beri kırılamayan (Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi, USDC) ve ABD'ye 4,5 saat boyunca 174 l/sa/m2 olarak düşen yağış ve Paris'te yağmur yağdığında ortalama 2 l/sa/m2 (www.Paris.fr) olarak gerçekleşen yağıştır.
Salopetin fermuarı: Plastik enjeksiyon ana fermuar, dişlerinin özel yapısı sayesinde tuz kaynaklı oksitlenmeye dayanıklıdır. Fermuar, iç kısımda salopetin su geçirmezliğini artıran bir kanada bağlıdır.
Destekler: Diz, kalça ve topuk destekleri aşınma ve yıpranmaya dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir, baskı gören bu bölgelerin su geçirmezliğini artırır.
Salopetin beli: Yarı elastik cırt cırtlı bantlar sayesinde Offshoroa salopetin beli ayarlanabilir.
Saklama alanı: Sağ uyluk üzerinde yer alan geniş kargo cebi kapaklıdır ve fırtına durumunda eşyalarınızı güvence altına almanızı sağlayan bir ip mevcuttur.
Uç kısımların su geçirmezliği: Su girişini engelleyen cırt cırtlı bantlar sayesinde ayak bilekleri ayarlanabilir.
Ellerinizi ısıtan cepler: Göğüs kısmında bulunan fermuarlı ve 240 g. polar astarlı cepler ellerinizin her zaman sıcak kalmasını sağlar.
Görülebilirlik: Sırtta bulunan geniş 3M yansıtıcı şerit az ışıkta bile görünür olmanızı sağlar. Tribord logoları da aynı yansıtıcı yapıya sahiptir.
Ürünün su tutmazlık özelliği: Salopetin su tutmama özelliği dış yüzeyine uygulanan bir işlemden kaynaklanır. Bu işlem, suyun kumaş tarafından emilmeden yüzeyden akıp gitmesini sağlar. Böylece, bileşen suyu emmez. Her zaman hafif kalır, sıcak tutar ve nefes alır. Bu işlem, ürünün kullanım ömrü boyunca düzenli olarak yenilenmelidir. Ürün gamlarımızda, giysinizin su tutmazlık özelliğini yeniden aktif hale getiren ürünler mevcuttur. Ayrıca, bakım talimatlarında bu konuyla ilgili öneriler yer alır.
Rüzgar kesen bir ürünün artısı nedir? Bedeninizin aşırı ölçüde soğumasına neden olabileceğinden hem aktivite sırasında hem de dinlenirken rüzgardan korunmanız gerekir. Rüzgara ve soğuğa bağlı olarak hissedilen sıcaklığı ölçen 'Windchill' modeline göre: 30 km/sa hızla esen rüzgarla birleşen 5°C'lık sıcaklıkta, hissedilen sıcaklık 0°C olur. Hava sıcaklığı 0°C ve rüzgarın hızı 40 km/sa olduğunda, hissedilen sıcaklık -7°C olur. Offshoroa salopetiniz, rüzgarın bu etkisinden korunmanızı sağlar.
Su geçirmeyen ve hava alan hidrofil membran nedir? Hidrofil membran, teri dışarı atmak için aşamalı olarak işlev görür. İlk aşamada, kumaş dolana kadar su buharını emer, ardından ürünün iç ve dış kısmı arasındaki basınç farkı sayesinde su buharını dışarıya atar. Hidrofil membranın en önemli özelliklerinden biri gözenekli olmamasıdır, dolayısıyla tuzlu su kristallerinden arındırmak için yoğun şekilde yıkama gerektirmez. Böylece, nefes alabilirlik özelliği zaman içinde etkisini yitirmez.
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM
BİLEŞENLER / TAVSİYELER
BİLEŞENLER
Ana kumaş
100.0% Poliamit
Ana astar
100.0% Polyester
Roba
100.0% Polyester
İkinci astar
100.0% Poliamit
Bakım önerileri Ilk yıkamada ayrı yıkayın.
Yıkama önerileri
Çamaşır makinesi - En fazla 30°'de - Normal yıkama
Beyazlatıcı kullanmayınız
Tamburlu kurutma yapmayınız
Ütülemeyiniz
Kuru temizleme yapmayınız
Saklama önerisi NOVADRY® teknolojisine sahip ürünü radyatör tipi herhangi bir ısı kaynağının üzerine koymadan kuru bir yerde saklayın. Böylece, nefes alan membranı ya da kaplaması zarar görmez.
ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Novadry, meterolojik koşullar simülatöründe fırtına şeklinde yağan yağmur koşullarını taklit eder. Bu bağlamda, 4 saat boyunca 300 l/sa/m² yağışa tabi tutulan ürünün kuru kaldığı görülmüştür. Dünya yağış rekoru, 1942 yılından beri kırılamayan (Ulusal Okyanus ve Atmosfer Dairesi, USDC) ve ABD'ye 4,5 saat boyunca 174 l/sa/m2 olarak düşen yağış ve Paris'te yağmur yağdığında ortalama 2 l/sa/m2 (www.Paris.fr) olarak gerçekleşen yağıştır.
Garanti 2 Yıl
BENZER ÜRÜNLER
TAKSİT SEÇENEKLERİ
Axess
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
199.99TL
199.99TL
2
100.00TL
199.99TL
Bonus
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
199.99TL
199.99TL
2
100.00TL
199.99TL
Maximum
Taksit Sayısı
Taksit (TL)
Toplam (TL)
1
199.99TL
199.99TL
2
100.00TL
199.99TL