100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!
DOMYOS

Size her yerde eşlik edecek nefes alma özelliği!

360 BREATHE FITNESS AYAKKABI

Düşük yoğunlukta yaptığınız fitness antrenmanlarınız için tasarlandı. 360 BREATHE modeli spor yaparak maksimum derecede rahatlamak isteyenler için tasarlandı! Oldukça hafif, ayağın maksimum seviyede nefes almasını sağlayan açık yapıda fileden oluşmaktadur.

Bu ürün internet stoklarımızda bulunmamaktadır.

Referans numarası : 8341584
TEKNİK BİLGİLER
Neden fitness ayakkabısı tercih edilmelidir?

Çok az sporcu, fitness için üretilen ayakkabıları tercih ediyor. Oysa, fitness aktivitelerinde yapılan farklı hareketlerin çoğu bedene ve ayaklara rahatsızlık hissettirmeyen ayakkabılar giyilmesini gerektirmektedir. Ayrıca, DOMYOS CLUB'ın koç ve sporcularını gözlemleyen ekibimiz, diğer sporların aksine, fitness yaparken ağırlığın daha çok ayağın ön kısmında toplandığını belirtmektedir.

360 ürün gamı

Ekiplerimiz tarafından geliştirilen ultra hafif ayakkabı serisi, ayağınızın özgürce hareket etmesini, dönüşleri ve farklı yönlere doğru yapılan hareketlerin seri halde gerçekleştirilmesini kolaylaştırır.

360 Tasarımı

-Tabanın ön kısmında dönmeyi kolaylaştıran yuvarlak bölüm.
-Kaymayı önleyen kauçuk parçalar
-Ayağın doğal hareketine uyum sağlayan esnek taban olukları
-Ayağı yumuşak biçimde kavrayan sentetik destekler
-Denge ve doğal bir duruş sağlayan yere yakın yapı ve düşük topuk yüksekliği (4 veya 8 mm)
-Hafifliği için özel olarak seçilmiş ve ayağın "nefes almasına" olanak sağlayan malzemeler
-Zeminde iz bırakmayan tabanlar

Ürünü nasıl kanıtlıyoruz?

Uzmanlarımız, bedenin tepkilerini ölçen sensörler sayesinde laboratuvarlarda hareketleri analiz eder. Ancak saha testlerinin daha güvenilir olduğuna inandığımız için, ayakkabıları aynı zamanda çeşitli spor salonlarında da test ederiz. Bu testler sonucunda sizlere uygun fiyatlı ve teknik ürünler sunarak, sporunuzu en iyi şartlar altında yapmanızı hedefliyoruz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ
Ürün testi Bu ayakkabı, kullanım kalitesinin onaylanması amacıyla kullanıcılarımız tarafından test edilmiştir. Aynı zamanda, Domyos ailesi olarak her ürünün aynı titizlikle işlem görmesini doğru bulduğumuz için, fiyatı ne olursa olsun her ayakkabıya çeşitli laboratuvar testleri uygularız.
Garanti 2 Yıl
YORUMLARINIZ
DECATHLON ÇALIŞANINDAN YORUM